[ MENU DODATKOWE ]


Aktualności dla absolwentów

26.06.2020pracownicy

 

Szanowni Państwo,

Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku (LUTW) działający w Lublinie pod patronatem pięciu publicznych uczelni, ogłasza nabór rok akademicki 2020/21.
Zachęcamy emerytowanych pracowników Państwa uczelni, oraz Seniorów z Waszych rodzin, do skorzystania z naszej oferty, która jest bardzo bogata oraz dopasowana do potrzeb i oczekiwań osób starszych.


Opłata za uczestnictwo w wykładach wynosi 200 zł/rocznie. Udział w zespołach zainteresowań jest dodatkowo płatny. Aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie.
Ponadto Słuchacze LUTW mogą korzystać bezpłatnie lub na preferencyjnych warunkach z licznych wydarzeń edukacyjno-kulturalnych organizowanych na terenie Lublina takich jak koncerty, przedstawienia, wyjścia do filharmonii, targi, sympozja, wycieczki i wiele innych.

Rada Samorządu Słuchaczy organizuje dla naszych Słuchaczy liczne imprezy (andrzejki, spotkania przedświąteczne, itp.) oraz wycieczki krajowe i zagraniczne. Z wycieczek można skorzystać już w trwające wakacje.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to świetna metoda na zachowanie aktywności i pełnej sprawności do późnych lat życia. Wykłady, zajęcia i warsztaty pomagają pracować nad pamięcią i sprawnością umysłową. Zajęcia ruchowe dają szanse uniknąć lub minimalizować problemy ruchowe u seniorów. Zaś sama obecność na Uniwersytecie, spędzanie czasu w gronie rówieśników poprawia nastrój, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia oraz stwarza szanse do nawiązania nowych znajomości a nawet przyjaźni.
 

 

Pełna oferta do pobrania: PDF

 

 

 


« wstecz