wip   Witamy na Wydziale Inżynierii Produkcji
Menu

20-612 LUBLIN, ul. Głęboka 28
tel. (+81) 531 96 60, fax. (+81) 531 96 69




Katedra Podstaw Techniki

20-280 Lublin, ul. Doświadczalna 44 / 20-612 Lublin, ul. Głęboka 28
tel. 81-461-00-61 w.226 / 81-531-96-89
e-mail: andrzej.kusz@up.lublin.pl
Kierownik: prof. dr hab. Andrzej Kusz, profesor
tel. 81 531 96 88, pok 1.70
e-mail: andrzej.kusz@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

    Profesorowie uczelni

    • dr hab. inż. Jacek Kapica, profesor uczelni, tel. 81-531-96-95, pok. 1.77
      e-mail: jacek.kapica@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania
    • dr hab. inż. Anna Stankiewicz, profesor uczelni, tel. 81-531-97-72, pok 129
      e-mail: anna.stankiewicz@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania

    Adiunkci

    Asystenci

    Wykładowcy

    • mgr inż. Karolina Czarnacka, wykładowca, tel. 81-531-96-90, pok. 1.78
      e-mail: karolina.czarnacka@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • dr hab. inż. Jerzy Grudziński, starszy wykładowca, tel. 81-531-96-90, pok. 1.78
      e-mail: jerzy.grudzinski@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • dr inż. Monika Krzywicka, wykładowca, tel. 81-531-96-90, pok. 1.78
      e-mail: monika.gruzecka@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • dr inż. Piotr Makarski, starszy wykładowca, tel. 81-531-96-96, pok 1.72 / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania
    • dr inż. Piotr Maksym, starszy wykładowca, tel. 81-531 -97 -48, pok 1.69
      e-mail: piotr.maksym@up.lublin.pl / Zakład Ergonomii
    • mgr inż. Dariusz Siłuch, wykładowca, tel. 81-531 -97 -48, pok. 1.69
      e-mail: dariusz.siluch@up.lublin.pl / Zakład Modelowania i Systemów Informacyjnych
    • dr hab. inż. Jacek Skwarcz, starszy wykładowca, tel. 81 531 96 88, pok 1.70
      e-mail: jacek.skwarcz@up.lublin.pl / Zakład Modelowania i Systemów Informacyjnych
    • dr inż. Marek Ścibisz, starszy wykładowca, tel. 81-531-96-94, pok 1.76
      e-mail: marek.scibisz@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania

    Pozostali pracownicy

    • dr inż. Łukasz Bolibok, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-93, pok 1.75
      e-mail: lukasz.bolibok@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • dr inż. Magda Drabowicz-Żybura, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-89, pok 1.71
      e-mail: magda.drabowicz@up.lublin.pl
    • mgr inż. Piotr Ścibisz, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-93, pok 1.75
      e-mail: piotr.scibisz@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania
    • Ireneusz Walencik, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-89, pok 1.71
      e-mail: ireneusz.walencik@up.lublin.pl / Zakład Ergonomii

    Profesorowie emerytowani